Оприлюднене відео конфлікту, де Аваков жбурнув в Саакашвілі склянку з водою

  16 Грудня, 2015 15:06
  Міністр МВС першим образив Саакашвілі, коли той його перебив, кажучи, що доказів корупції Кабміну достатньо.
  Фото: відкриті джерела

  Адміністрація Президента передала відеозапис конфлікту, який виник 14 грудня на засіданні Національної ради реформ главі Міністерства внутрішніх справ Арсену Авакову та губернатору Одещини Михеїлу Саакашвілі.

  Арсен Аваков оприлюднив дане відео на своїй сторінці у Фейсбук.


  Аваков - Саакашвілі

  ХІТ МІСЯЦА!!!Глава МВС Арсен Аваков опублікував довгоочікуване відео своєї суперечки з главою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі.Обережно! На відео з боку головного правоохоронця України звучить нецензурна лайка!

  Posted by UA1.com.ua on 16 декабря 2015 г.


  Судячи з відеозапису, Глава МВС звернувся до Саакашвілі, щоб той навів докази корупції Кабінету міністрів. Очільник Одеської області, перебивши Авакова сказав, що доказів достатньо.

  Міністра МВС це так обурило, що він першим образив Саакашвілі, глузуючи з того, як саме останній говорить.

  На заклик Саакашвілі звертатися до нього шанобливіше, Аваков відмовився і в грубій манері вказав на двері, а згодом взагалі почав матюкатися.

  Далі Аваков звинуватив Саакашвілі, що той перешкоджає приватизації Одеського НПЗ.

  Глава Одеської ОДА сказав, що не дозволить з ним спілкуватися в зневажливому тоні, збирається говорити з ним в суді, і доведе, що той - злодій, і що Кабмін очолює корупцію. А також те, що навідміну від Авакова, мільярдів не має на рахунках.

  На словах Саакашвілі про те, що вся країна знає, що Аваков - крадій, глава МВС кинув в напрямку губернатора Одещини склянку з водою, а не просто хлюпнув в лице, як писали ЗМІ до оприлюдненого відео.

  Під постом у Фейсбук Аваков написав, звертаючись до президента, що шкодує, що "так вийшло" - лише хотів почути відповідь на два "делікатні питання", які йому прислали.

  "Не проводив перевірку цих фактів, вважаючи що Саакашвілі сам в НАБУ розбереться і відповість публічно... але тут же нарвався на "корупційного міністра, що сидить на схемах" і "злодія". Ви запросили мене до себе в офіс на Раду реформ - і у Вашому офісі мені не давали висловитися. Я апелював до вас двічі, не вийшло - мабуть це був театр тільки для Саакашвілі... Не у нього одного гаряча кавказька кров".

  Також Аваков написав, що випросив відео для того, щоб люди самі бачили, про що йдеться.

  Нагадаємо, після інциденту саме Саакашвілі закликав Адміністрацію Президента опублікувати відео поведінки прем'єра Арсенія Яценюка та Авакова під час засідання Нацради реформ.

  В Адміністрації Президента вважають інцидент між Аваковим і Саакашвілі ганебним.

  Теги : Відео Саакашвілі Арсен Аваков конфлікт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів