ООН має робити більше: Порошенко знову попросив миротворців

  7 Травня, 2015 20:55
  Своєю чергою, Пан Гі Мун наголосив на важливій ролі Порошенка у мирному врегулюванні ситуації.
  Фото: відкриті джерела

  Президент України Петро Порошенко наголосив на тому, що ООН має відігравати більшу роль у врегулюванні ситуації на Донбасі та направити в цей регіон миротворчу місію.

  Про це Порошенко заявив під час зустрічі у Гданську з Президентом Польщі Броніславом Коморовським та генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном, як повідомили у прес-службі глави держави.

  Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі та відзначили відсутність повного доступу для точної перевірки відведення техніки, а також порушення режиму припинення вогню.

  Порошенко зазначив, що в зоні конфлікту зберігається складна гуманітарна ситуація та відсутній доступ і можливість поставок української та міжнародної гуманітарної допомоги.

  У свою чергу, Пан Гі Мун наголосив на важливості виконання в повному обсязі Мінських домовленостей всіма сторонами та окремо зазначив важливу роль Порошенка у мирному врегулюванні ситуації. 

  Нагадаємо, Пан Гі Мун прийняв запрошення та підтвердив, що 8 травня відвідає Україну, після чого 9 травня візьме участь в урочистостях у Москві.

  Теги : ООН миротворці Петро Порошенко Пан Гі Мун
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів