Онищенко знайшовся в Австрії та збирається емігрувати до Британії

  5 Липня, 2016 15:39
  А Юрій Луценко готовий його шукати через Інтерпол.
  Олександр Онищенко під час змагань з кінного спорту
  Олександр Онищенко під час змагань з кінного спорту

  Вже колишній народний депутат Олександр Онищенко заявив, що знаходиться на тренуваннях в Австрії.

  Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

  "Те, що зараз відбувається, не що інше, як вибірковість процесу з повною відсутністю доказової бази. Це своєрідна спецоперація - бездоказова. Все було узгоджено заздалегідь і докази не потрібні. Хід операції показує, що мені не дали б права захищатися належним чином. І головне, що багато людей від влади дуже НЕ зацікавлені, щоб я почав говорити, у зв'язку з цим бачу явну загрозу моєму життю! Тому я прийняв рішення не дозволити себе показово заарештувати в залі ВР, зараз готуюся до Олімпіади, на тренуваннях в Австрії", - заявив Онищенко.

  В інтерв'ю одному з українських ЗМІ він додав, що може шукати притулку в Великій Британії.

  Говорячи про участь в Олімпіаді, Онищенко мав на увазі той факт, що має олімпійську ліцензію в дисципліні конкур (кінний спорт). Але міністр молоді та спорту Ігор Жданов вже заявив на Facebook, що не підпише наказ про включення Онищенка до складу національної олімпійської збірної України.

  В свою чергу, Генеральний проекурор Юрій Луценко розповів, що Онищенко покинув Україну 2 липня на борту літака з місцем призначення Мінськ.

  Луценко заявив, що незабаром буде розпочата процедура державного і міждержавного розшуку Онищенка. Генпрокурор продемонстрував проект повідомлення про підозру екс-депутату.

  Нагадаємо, парламентарі зняли з Онищенка недоторканність та дозволили арештувати.

  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів