Онищенко: Порошенко займається рейдерством

  2 Грудня, 2016 16:53
  Депутат-втікач публічно звинуватив президента в причетності до рейдерства великого бізнесу.

  Народний депутат Олександр Онищенко зробив ряд гучних заяв в своєму інтерв’ю для "Громадського Телебачення".

  Так, нардеп публічно звинуватив Петра Порошенка в причетності до рейдерства.

  "Останнім часом він займався лише рейдерством – рейдерив великі компанії – і тим, що вимагав з усіх великих бізнесменів гроші", – заявив Онищенко, говорячи про президента.

  Також він стверджує, що саме Порошенко збагачується від схем "газової справи", яку розслідує НАБУ.

  За словами Онищенка, в цій ситуації його підставили, і він готовий це довести наявним у нього компроматом, який він вже передав спецслужбам США та Великобританії.

  При цьому депутат запевнив, що намагався ці матеріали передати НАБУ, але з ним не захотіли говорити.

  "Вони розраховували, що я поїду до Росії – і з мене зроблять ворога народу. Вони не очікували, що я поїду до Лондона і зможу там відстоювати свій захист. Після цього вони намагались зі мною домовитись. Але в них не вийде зробити з мене зрадника", – підкреслив Онищенко.

  Також він стверджує, що був посередником в переговорах між президентом та певними бізнесменами – "Коли він заарештовував чиїсь активи, а потім вів переговори, скільки йому повинні заплатити. Це достатньо великі суми – порядка 300 мільйонів доларів. У нього практично на всіх депутатів порушені кримінальні справи, він всіх підвісив на гачок. Це манера його спілкування в політиці".  Теги : Порошенко НАБУ олександр онищенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів