Онищенко: Порошенко намагається "віджати" канал "112 Україна"

  26 Вересня, 2016 12:29
  Одіозний нардеп заявив, що президент безуспішно намагався купити телеканал "112 Україна" за його посередництва.

  Оголошений у розшук підозрюваний в розтраті держкоштів нардеп Олександр Онищенко заявив виданню "Страна", що Петро Порошенко в травні 2015 року намагався за його посередництва купити телеканал "112 Україна".

  При цьому він наголошує: під час переговорів про купівлю-продаж, Порошенко запропонував підписати угоду про наміри, яка припускала пом'якшення інформаційної політики каналу щодо президента в обмін на допомогу в переоформлення ліцензій телеканалу і зняття з нього санкцій Нацради з телебачення і радіомовлення.

  Онищенко підкреслив, що переговори про купівлю затягнулися через фінансові причини – "Почався торг: Порошенко хотів, щоб канал купили-продали за 17 млн доларів, а власник телеканалу Андрій Подщипков просив мінімум 25 млн доларів".

  Зазначається: з метою зниження ціни, підконтрольна президенту Нацрада з телебачення і радіомовлення провела перевірку телеканалу і оголосила йому цілу серію попереджень щодо цифрової ліцензії, спробувавши відкликати її через суд – "За цією ж логікою прокуратура порушила проти Подщипкова кримінальну справу: АП попросила його призначити на канал зрозумілу для Банкової людину, той погодився, однак йому незабаром вручили підозру. Зараз він у Лондоні".

  Крім того, нардеп, перекрнуючи, що вийшов з переговорів ще минулого року, наголосив: під час перемовин висунутий АП у якості попутного переговірника інвестбанкіра Макар Пасенюк "пропонував оформляти все на офшорну компанію, яка потім спливла в Панамському скандалі: Prime Asset Partners Limited, яка належить Порошенку".

  В той же час, у коментарі УП Онищенко підтвердив свою заяву, заявивши при цьому, що "зараз канал намагаються в рейдерський спосіб захопити", підкресливши, що "за цим стоїть особисто Порошенко".

  Разом з тим, зазначимо: за інформацією "Страни", наразі команда Порошенка під керівництвом нардепа Ігора Кононенка займається питанням покупки ряду телеканалів, "маючи намір створити медіа-холдинг, який об'єднав би провідні новинні телеканали – "5 канал" (нині належить президенту – ред.), "112 Україна" і NewsOne (належить опозиційному нардепу Євгену Мураєвуред.).

   

  Теги : Порошенко Адміністрація Президента телеканал 112 олександр онищенко Ігор Кононенко 5 канал панамські документи NewsOne
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів