Онищенко подає в суд на Україну за "політичне переслідування"

  15 Серпня, 2016 09:23
  Нардеп переконаний, що на нього хочуть "наїхати" і відібрати бізнес.

  Народний депутат Олександр Онищенко заявив про свій намір звернутися до Європейського суду з прав людини через політичне переслідування в Україні.

  Таку заяву Онищенко зробив в ефірі одного з українських телеканалів.   

  "У мене є стовідсоткові докази політичного підґрунтя всього цього. І з огляду на те, що в Україні про це просто ніхто не буде слухати..., розраховувати на якесь справедливе рішення я не буду. Тому я вирішив це робити через Європейський суд, через який я зможу довести, що це справа політична, і домогтися якихось результатів", – підкреслив нардеп.

  На його думку, Антикорупційна прокуратура, Національне антикорупційне бюро та інші правоохоронні органи не зацікавлені у правомірних діях щодо нього, оскільки їхнє завдання полягає в "дискредитації іміджу" Онищенка.

  Мільйонер-втікач поінформував, що наразі питання політичного притулку у Великобританії він не розглядає. "Я поки нічого не прошу, а просто тут перебуваю за посвідкою на проживання. Якщо буде чинитися тиск і прийде екстрадиція на мене, коли буде перший суд щодо екстрадиції, тоді я буду просити політичного притулку тут", – повідомив він.

  Найближчим часом Онищенко має намір дати прес-конференцію в Лондоні.

  Нагадаємо, народний депутат Олександр Онищенко є фігурантом справи про зловживання під час реалізації газу, видобутого за участю "Укргазвидобування". Слідство стверджує, що державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд гривень.
  Теги : Велика Британія НАБУ Укргазвидобування олександр онищенко спеціалізована антикорупційна прокуратура
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів