Онищенко оприлюднив результати тесту на детекторі брехні

  20 Грудня, 2016 15:52
  Нардеп-утікач пройшов тест на поліграфі в США.

  Народний депутат Олександр Онищенко заявив, що успішно пройшов тест на детекторі брехні, ініційований американськими правоохоронцями.

  Результати тесту нардеп надав виданню "Страна".

  "Ініціатива пройти поліграф надійшла не від мене, а від співробітників американських спецслужб. Я погодився, оскільки для мене це важлива репутаційна історія, я хочу, щоб всі розуміли, що в моїх свідченнях та інтерв'ю журналістів немає брехні. Що все, що я говорю про корупцію Порошенка, – це правда", – заявив Онищенко.

  За його словами, процедура тривала близько години. Всі питання стосувалися тем корупційних дій, вчинених президентом України Петром Порошенком. Зокрема, американські правоохоронці запитували, чи отримував Порошенко гроші від Онищенка за "правильні" голосування та чи передавав кошти для підкупу парламентаріїв.

  Нардеп стверджує, що підсумковий показник поліграфа склав 97%, що, на його думку, підтверджує все, сказане раніше. "Для прикладу, в криміналістиці вважаються достовірними показання вище 70%", – заявив Онищенко.

  Нагадаємо, раніше депутат-утікач Олександр Онищенко заявив, що нардеп Ігор Кононенко від імені президента Петра Порошенка контролює корупційні схеми.
  Теги : США детектор брехні олександр онищенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів