Онищенко: Маю запис, де Порошенко мені погрожує

  19 Березня, 2018 07:48
  Нардеп-утікач стверджує, що президент вимагав від нього забезпечити голосування за певні "непопулярні" законопроекти.

  Народний депутат Олександр Онищенко заявив, що має запис розмови, де президент України Петро Порошенко погрожує йому кримінальними справами.

  Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу 1+1.

  За словами Онищенка, Порошенко вимагав від нього забезпечити підтримку певних законопроектів у Верховній Раді. На одному із записів, стверджує нардеп, зафіксовано, як президент погрожує йому справами, "якщо дехто не буде голосувати за його законодавство".

  На уточнювальне запитання, чи йдеться про лідера ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко, депутат відповісти відмовився. "Не важливо. Я думаю, цей запис проллє світло на мою кримінальну справу", – сказав депутат.

  Онищенко зазначив, що згадана розмова відбулася 8 червня – за тиждень до того, як почали заарештовувати "його людей".

  "Порошенко (на записі – ред.) каже, що в одній руці у нього законопроекти, за які потрібно проголосувати, а в іншій – кримінальна справа на Олександра", – додав нардеп, зауваживши, що тоді ці законопроекти не були ухвалені й кримінальну справу проти нього запустили.

  Депутат-утікач уточнив, що йдеться про "непопулярні" законопроекти, котрі згодом усе ж були реалізовані, зокрема, закони щодо Донбасу, пенсійної реформи й тарифів.

  Нагадаємо, раніше народний депутат Олександр Онищенко розповів, що Адміністрація президента Петра Порошенка платила кожному парламентарю до 100 тис. доларів за одне голосування у Верховній Раді.

  Теги : Порошенко Петро Порошенко олександр онищенко плівки Онищенка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів