Онищенко: Я фінансував Порошенка, а не сепаратизм

  25 Жовтня, 2016 17:03
  Нардеп-втікач зізнався у фінансуванні президента країни.

  Народний депутат Олександр Онищенко, який переховується в Лондоні, заявив, що претензії СБУ щодо фінансування ним тероризму можуть бути правдиві лише в тому випадку, якщо президент Петро Порошенко – сепаратист. Про це він сказав у коментарі "Стране" у відповідь заяву СБУ про затримання його адвоката у справі про фінансування сепаратизму.

  "Влада перевіряє мого адвоката у справі про фінансування сепаратизму. Очікувано. От тільки я хочу підкреслити, що останні два роки я щедро фінансував одного Петра Порошенка - українського президента. І якщо Петро Олексійович вважає себе сепаратистом, то Бог йому суддя", – заявив Онищенко.

  Онищенко зазначає, що найближчим часом одне з відомих іноземних ЗМІ опублікує інтерв'ю з ним, у якому він розповість про спільну діяльність з Порошенком. Саме це, на думку нардепа, стало причиною для збільшення активності, затримання пов'язаних з ним людей і збільшення погроз.

  Нагадаємо, 24 жовтня, в аеропорту "Бориспіль" співробітники спецслужби затримали адвоката народного депутата Онищенка Андрія Циганкова.

  Після затримання Циганков начебто надав дані у справі про фінансування сепаратизму Онищенком.

  Теги : Петро Порошенко олександр онищенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів