Онищенка захищають адвокати-спільники: Циганков, Копусь та Маковський

  7 Липня, 2016 10:30
  Адвокати здійснювали реєстрацію фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності та супроводжували їх незаконну діяльність.
  Олександр Онищенко
  Олександр Онищенко

  Національне антикорупційне бюро назвало прізвища трьох адвокатів, які причетні до злочинної діяльності нардепа від "Волі народу" Олександра Онищенка.

  Про це повідомляє прес-служба відомства.

  Згідно з інформацією НАБУ, адвокати Циганков, Копусь та Маковський "здійснювали реєстрацію фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності та супроводжували їх незаконну роботу, спрямовану на конвертацію в готівку грошей, отриманих від реалізації природного газу, видобутого в межах спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування".

  Представництво інтересів підозрюваних у так званій "справі Онищенка" здійснює лише адвокат Циганков.

  Під час досудового розслідування встановлено, що з його офісу здійснювалось безпосереднє управління коштами, отриманими внаслідок перепродажу державного газу.

  У відомстві також додали, що Циганков, зловживаючи наданими законодавством адвокатськими гарантіями, перераховував гроші з рахунків фіктивних підприємств на власний розрахунковий рахунок.

  За інформацією НАБУ, представництво інтересів Онищенка здійснює АО "Авер Лекс", до якого жоден із зазначених вище адвокатів не входить. Слідчі дії щодо цього обʼєднання не проводились.

  Нагадаємо, 5 липня в рамках розслідування корупційної схеми з продажу газу, видобутого за договорами спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування", слідчі здійснили 21 обшук, серед яких 8 обшуків в офісах та авто, що належать чи використовуються вищезазначеними адвокатами.

  Також ЗМІ пишуть, що Циганков напередодні покинув межі України.

  Теги : адвокати НАБУ Укргазвидобування олександр онищенко Циганков Копусь Маковський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів