Омелян у відставку не піде й погрожує судом за порушену справу

  14 Вересня, 2018 15:39
  Однак назвати імена тих, кому вигідна справа проти нього, очільник Мінінфраструктури відмовився.

  Міністр інфраструктури України Володимир Омелян погрожує судовими позовами тим, хто відкрив проти нього кримінальну справу.

  Про це міністр заявив після винесеного Солом’янським судом рішення про передачу його на поруки, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За словами Омеляна, 14 детективів Національного антикорупційного бюро понад рік досліджували його статки й фінансові надходження.

  "Я не допущу, щоб окремі керівники вважали себе законом, і дозволяли собі фабрикувати звинувачення. Я буду звертатись з позовами, аби притягти до відповідальності осіб, які коять сьогодні беззаконня", – зазначив міністр.

  Він таким чином заявив про тиск на нього як на міністра від НАБУ, зауваживши, що суть обвинувачень стосується його статків, набутих до того, як він став міністром.

  При цьому імена тих, кому вигідна справа проти міністра інфраструктури, Омелян не назвав, заявивши: "Усьому свій час".

  Очільник Мінінфраструктури також додав, що не збирається у відставку.

  Нагадаємо, 14 вересня Солом’янський райсуд Києва відпустив підозрюваного у незаконному збагаченні міністра інфраструктури Володимира Омеляна на поруки депутата від "Народного Фронту" Федора Бендюженка та міністра спорту Ігоря Жданова.

  Теги : Мінінфраструктури НАБУ Омелян взяття на поруки
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів