Омелян пояснив часті поломки експресів на Бориспіль

  11 Грудня, 2018 16:27
  Міністр інфраструктури назвав об'єктивними технічними труднощами поломки рейкових автобусів на маршруті "Київ – Бориспіль".

  Міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає поломки швидкісного експреса з Києва в аеропорт "Бориспіль" об'єктивними технічними труднощами.

  Про це він повідомив у коментарі Українським Новинам, зазначивши, що на лінії «Київ – Бориспіль» працюють десятирічні дизельні поїзди польського виробництва.

  "Коли ми говоримо про такі технічні труднощі – вони об'єктивні. На лінії працюють десятирічні дизельні поїзди польського виробництва. Проте з більш ніж 500 поїздок ми маємо 4 поломки. Я вважаю, це менше 1%", – розповів міністр інфраструктури.

  За словами Омеляна, ситуація з поломками неприємна, однак він підкреслив, що навіть при запуску абсолютно нових об'єктів з новим рухомим складом трапляються їх поломки.

  Нагадаємо, вдень у вівторок, 4 грудня, в Києві на залізничній станції "Дарниця" в черговий раз зупинився швидкісний експрес, який в листопаді почав курсувати між Центральним залізничним вокзалом і міжнародним аеропортом "Бориспіль".

  Теги : Мінінфраструктури Омелян аеропорт "Бориспіль"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів