Омелян орендує елітний котедж під Києвом у своєї родички

  13 Вересня, 2017 13:40
  Журналісти вимагають публічного пояснення від міністра.

  Сім'я міністра інфраструктури Володимира Омеляна взяла в оренду елітний котедж у своєї родички в селі Іванковичі під Києвом.

  Цю інформацію на своїй сторінці в Facebook опублікував журналіст Василь Крутчак, звернувши увагу на те, що у міністра і його дружини на двох вже є три квартири в Києві.

  Однак журналісти "Схем" заявляють, що поки немає доказів явного порушення з боку міністра, але просять правоохоронні органи перевірити їхню інформацію щодо оренди Омеляном елітного будинку під Києвом.

  "Будинок взятий в оренду 12.06.2017, а отже формально задекларувати це міністр мав вже в наступній декларації у 2018 році. По-друге, будинок оформлений на племінницю дружини міністра, батьки якої доволі заможні люди – їхній значно більший маєток знаходиться у цьому ж котеджному містечку. Тобто є вірогідність, що вони були фінансово спроможні придбати цей будинок для доньки, але оскільки вона живе закордоном – то здали його в оренду родичам (тобто міністру та його дружині)", – пишуть "Схеми".

  Журналісти пояснюють, що у них немає відповідних повноважень, щоб довести корупційну складову такої оренди. Але звертають увагу правоохоронців на можливі порушення з боку міністра.

  "Отже, якщо правоохоронці шукатимуть в цьому порушення, вони мають довести те, чого ми, як журналісти, поки довести не можемо. По-перше, у них мають бути докази, що міністр користувався цим будином ще у 2016 році, але не поспішав це декларувати, відклавши оформлення угоди на наступний рік. В такому разі це може тягнути на декларування недостовірних даних", – йдеться в повідомленні.

  "І по-друге, правоохоронці можуть перевірити, на чиї насправді гроші був придбаний маєток. На гроші родичів, чи таки на гроші міністра. І чи не заховав він таким чином за угодою оренди майно, яке насправді належить йому, а гроші на купівлю якого він пояснити не може", – зазначають журналісти.  Як повідомлялося раніше, дружина міністра інфраструктури Володимира Омеляна Світлана опинилася в списку 136 майбутніх власників елітного авто Maybach Coupe, вартість якого становить 2,734 млн євро.

  Теги : корупція будинок оренда Омелян
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів