Олланд: вибори на Донбасі мають пройти за українськими законами

  25 Серпня, 2015 08:32
  Порошенко у свою чергу заявив, що "фейкові" вибори на Донбасі зривають Мінські угоди.
  Фото: прес-служба президента

  Президент Франції Франсуа Олланд наголосив на необхідності проведення місцевих виборів на Донбасі згідно із законодавством України.

  Про це він заявив у Берліні під час брифінгу за результатами тристоронньої зустрічі з Президентом України Петром Порошенком та канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

  Олланд відзначив, що вибори на тимчасово окупованих територіях повинні пройти за українським законодавством, щоб Донбас отримав легітимних представників влади.

  Він також додав, що сепаратисти відповідальні за виконання чи невиконання Мінських домовленостей. Крім того, французький президент переконаний у необхідності всіх сторін виконувати взяті зобов`язання. Він вважає, що зустрічі тристоронньої робочої групи з питань Донбасу треба проводити частіше.

  У свою чергу, Президент України Петро Порошенко заявив, що проведення "фейкових" виборів на Донбасі ставить під загрозу Мінські домовленості. За його словами, сторони обговорили небезпеку, яку представляє проведення так званих виборів 18 жовтня та 1 листопада не згідно з українським законодавством. 

  Порошенко наголосив на тому, що Україна зі своєї сторони повністю виконує Мінські угоди. Він нагадав, що вніс у Верховну Раду проект Конституції щодо реформи з децентралізації, який відповідає узятим Україною на себе зобов’язанням. 

  Теги : Донбас Петро Порошенко Франсуа Олланд місцеві вибори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів