Олег Ляшко: це не боротьба з корупцією – це політичні розправи

  18 Вересня, 2015 13:23
  Головний «радикал» країни стверджує, що Порошенко «віджимає» бізнес, погрожуючи олігархам арештами.

  Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, виступаючи перед журналістами біля Печерського районного суду міста Києва з приводу вчорашнього арешту депутата-«радикала» Ігоря Мосійчука, звинуватив президента Порошенка у переслідуванні опозиції.

  За його словами, подання Генпрокуратури щодо звинувачень у корупції за дивним збігом обставин зачіпають виключно депутатів Радикальної партії. Нардеп звернув увагу на той факт, що доки його партія перебувала в коаліції, у генпрокурора не виникало запитань до її членів.

  «Це не боротьба з корупцією – це політичні розправи під приводом боротьби з корупцією, під приводом боротьби зі зловживаннями», – підкреслив Ляшко.

  Іронічно привітавши зусилля президента Порошенка, спрямовані на боротьбу з корупцією, нардеп висунув вимогу до Генпрокуратури щодо встановлення у кабінеті останнього відеокамер. Очільник Радикальної партії заявив, що президент зустрічається з українськими олігархами та бізнесменами виключно для того, аби здійснювати на них тиск з метою привласнення бізнесу.

  «При Януковичу віджимали 50 відсотків бізнесу. Порошенко сьогодні мінімум 60-70 відсотків віджимає», – заявив Ляшко.
  Нагадаємо, у четвер, 17 вересня, проти Ігоря Мосійчука, депутата "Радикальної партії Олега Ляшка", було порушено справу за п’ятьма статтями.

  Теги : корупція генпрокуратура Порошенко ігор мосійчук Ляшко Радикальна партія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів