ОФІЦІЙНО. "Самопоміч" залишила коаліцію

  18 Лютого, 2016 15:00
  Політична сила вирішила більше не асоціювати себе з коаліцією БПП та "Народного фронту".

  Через події, які сталися 16 лютого у Верховній Раді, політична фракція "Самопоміч" вирішила вийти з коаліції. Про це йдеться в опублікованому сьогодні рішенні Проводу Політичної партії Об’єднання "Самопоміч".

  У "Самопомочі" заявили, що 16 лютого відбулася змова між вищим керівництвом держави та олігархами і підконтрольними їм політсилами.

  "Відбулась спроба остаточного цементування влади клептократії та олігархії в Україні. Став очевидним владний союз, до якого увійшли частина фракції "Блоку Петра Порошенка", "Народний фронт" та уламки Партії Регіонів, підконтрольних низці олігархів. Такі дії делегітимізували Уряд України, і є замахом на державний устрій країни та остаточно розвалили парламентську коаліцію "Європейська Україна", – йдеться у рішенні.

  Особливо цинічним владно-олігархічний союз є, як вважають у "Самопомочі", на тлі річниці розстрілу людей на Майдані та трагічних подій під Дебальцевим.

  На Проводі політсила ухвалила ініціювання створення платформи для об’єднання експертних та громадських середовищ на національному й регіональному рівнях з метою узгодження спільних позицій щодо Конституції України, економічного розвитку та зростання добробуту людей, реформ в ключових галузях та розробки плану дій для досягнення цих цілей; ініціювання змін до Закону України "Про вибори" з метою проведення наступних парламентських виборів на основі відкритих виборчих списків; декларування готовності підтримки тих законопроектів нової коаліції та Президента України, які будуть сприяти обороноздатності країни, європейській інтеграції та зростанню добробуту людей.

  Також у "Самопомочі" звернулись до народних депутатів з фракцій Блоку Петра Порошенка та "Народного фронту", які не хочуть брати участь у олігархічному перевороті, вийти зі своїх фракцій.

  Нагадаємо, раніше своє бажання повернутися до коаліції висловила Радикальна партія.

  Теги : Верховна Рада коаліція Самопоміч
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів