Офіційно: місцевих виборів на окупованому Донбасі не буде

  28 Серпня, 2015 19:17
  Відповідні документи розглянула ЦВК.

  Місцеві вибори 25 жовтня не будуть проведені в 125-ти населених пунктах Донецької області та 146-ти - Луганської. Усі вони знаходяться на окупованих територіях.

  Центральна виборча комісія, розглянувши відповідні подання голів Донецької та Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій, взяла до відома перелік таких населених пунктів.

  В Луганській області вибори не призначені в Антрацитівському, Краснодонському, Лутугинському, Перевальському, Попаснянському, Слов'яносербському, Станично-Луганському районах, а також містах Луганську, Алчевську, Антрациті, Брянці, Кіровську, Краснодоні, Красному Лучі, Первомайську, Ровеньках, Свердловську та Стаханові.

  У Донецькій області вибори не призначені в Амвросіївському, Артемівському, Волноваському, Мар'їнському, Новоазовському, Старобешівському, Тельманівському, Шахтарському районах, а також у містах Донецьк, Горлівка, Єнакієве, Жданівка, Кіровське, Макіївка, Сніжне, Торез, Харцизьк, Шахтарськ і Ясинувата.

  Нагадаємо, на контрольованій Україною території Донецької області перші місцеві вибори будуть призначені 29 листопада. Це будуть вибори мера та депутатів Краматорська, а також об'єднаної територіальної громади.

  Теги : донецька область Луганська область місцеві вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів