ОБСЄ відмовилась спостерігати за виборами в "якихось" ДНР і ЛНР

  9 Вересня, 2015 14:30
  У міжнародній місії заявили, що не приймають запрошення ніким не визнаних утворень.
  Фото з відкритих джерел

  Місія бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини не спостерігатиме за місцевими виборами у невизнаних самопроголошених "ДНР" і "ЛНР".

  Про це сьогодні заявила голова місії Тана де Зулуета.

  Раніше ж так званий керівник адміністрації глави "ДНР" Максим Лещенко заявляв, що їхня "влада" готова гарантувати безпеку роботи місії ОБСЄ на виборах 18 жовтня.

  Однак, у місії відмовились від такої "пропозиції", заявивши, що працюють лише на запрошення держави-члена ОБСЄ. "Ми не можемо приймати запрошення якогось утворення, яке не є державою-членом ОБСЄ і не може забезпечити умови, про які говорило", – сказали спостерігачі.

  Глава місії зазначила, що ОБСЄ буде спостерігати за місцевими виборами на території України, де вони проходитимуть згідно з українським законодавством. ОБСЄ буде направляти своїх спостерігачів на певні території лише за рішенням українського уряду.

  Окрім того, Тана де Зулуета наголосила, що має бути забезпечена не лише безпека спостерігачів у тих чи інших містах, але й їх постійна присутність у день голосування.

  Нагадаємо, в Україні набула чинності нова редакція закону про місцеві вибори. Документ прийнятий, щоб зокрема узгодити систему представницьких органів місцевого самоврядування з українським законодавством та вдосконалити процедури об’єднання територіальних громад

  Теги : ДНР ЛНР ОБСЄ місцеві вибори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів