Нуланд: Україна має покінчити із союзом "брудних" грошей і політики

  15 Березня, 2016 22:29
  Подальша підтримка міжнародної спільноти залежить від налаштованості лідерів України поставити народ і країну на перше місце, зазначила помічник держсекретаря США.
  Фото з відкритих джерел

  Україна повинна звільнитися від "нечестивого союзу брудних грошей та брудної політики", щоб не сповзти назад до беззаконня та васальної державності.

  Про це заявила помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд під час слухань у комітеті Сенату щодо стану реформ в Україні через 2 роки після Євромайдану та російського вторгнення, передає УНІАН.

  За її словами, підтримка України США та міжнародною спільнотою залежить від "налаштованості її лідерів поставити український народ і країну на перше місце".

  Нуланд наголосила, що реформатори в Україні мають відновити консенсус довкола програми реформ МВФ і відповідної програми ЄС у вживанні заходів з очищення від корупції, відновлення правосуддя та лібералізації економіки.

  Помічник держсекретаря США переконана, що 2016-й може стати роком, коли Україна покінчить із "нечестивим союзом брудних грошей та брудної політики, що грабує український народ впродовж тривалого періоду".

  "Без цього, Україна сповзе назад до корупції, беззаконня та васальної держави", - наголосила Нуланд.

  Теги : США корупція Вікторія Нуланд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів