Нуланд: Конкретна дата проведення виборів на Донбасі ще не визначена

  27 Квiтня, 2016 15:55
  Помічник держсекретаря США заявила, що вибори на територіях ОРДЛО повинні відповідати українському законодавству.

  Помічник держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд заявила, що вибори на тимчасово окупованих територіях Донбасу повинні відповідати українському законодавству та міжнародним стандартам.

  "Для імплементації мінських угод необхідне відновлення безпеки і забезпечення повного доступу місії ОБСЄ по всьому Донбасу, повернення всіх заручників і підготовка до справжніх українських виборів на Донбасі, які б відповідали міжнародним стандартам і Конституції України", - йдеться в заяві.

  Водночас Нуланд наголосила: під час зустрічей з народними депутатами України жодних конкретних дат про проведення виборів на непідконтрольних територіях Донбасу не називалося - "Повідомлення про нашу зустріч з представниками Верховної Ради вчора були зовсім неточними, ми не називали конкретні дати з приводу того, коли мають пройти вибори".

  При цьому помічник держсекретаря підкреслила, що "українська сторона працює над підготовкою таких виборів, але обов'язковою умовою для їх проведення залишається відновлення на Донбасі безпечної обстановки, чого наразі там немає".

  Теги : ОБСЄ Україна Вікторія Нуланд вибори на донбасі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів