"Народний фронт" підтримає Тимошенко на президентських виборах – ЗМІ

  15 Червня, 2018 20:12
  За інформацією ЗМІ, наразі лідери "Народного фронту" домовляються з Тимошенко про її підтримку на виборах-2019.

  Лідери партії "Народний фронт" досягли попередніх домовленостей з Юлією Тимошенко про взаємодію на виборах президента.

  Про це, посилаючись на джерела в партії, Юлії Тимошенко та Адміністрації президента, повідомляє Страна.ua, зазначаючи: секретар РНБО та один з лідерів "Народного фронту" Олександр Турчинов остаточно відмовивсь від посади голови неформального передвиборного штабу Петра Порошенка, а сама партія переорієнтується на взаємодію з Тимошенко.

  Крім того, зауважується: за інформацією з оточення міністра внутрішніх справ та ще одного з лідерів НФ Арсена Авакова, процес переговорів з Тимошенко вже зайшов досить далеко – "Активна стадія переговорів почалася місяць тому і буквально днями були досягнуті конкретні домовленості про політичну взаємодію Тимошенко і Авакова, який виступає головним комунікатором від "Народного фронту". Турчинов і керівники НФ також у цьому ж руслі діють".

  При цьому наголошується: у "Батьківщині" підтвердили проведення "активних" переговорів з "Народним фронтом".

  "Є певні тенденції. Не перший рік до нас ходять мажоритарники від "Народного фронту", пропонують свої ідеї щодо роботи та співпраці. Крім того, Юлія Володимирівна оголосила нашу позицію – що Україні краще підходить форма правління "парламентська республіка", а лідери "Народного фронту" не раз заявляли, що їм ближче за духом саме така конфігурація. У нас є точки дотику, з яким можна працювати", – заявив член політради партії Андрій Павловський.

  Як відомоРНБО зняла санкції з "лотерей Пашинського".

  Теги : Арсен Аваков Тимошенко Батьківщина Олександр Турчинов Народний Фронт президентські вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів