Ярош: "Новий рух об’єднає людей, які ще не були в політиці"

  1 Лютого, 2016 11:45
  Дмитро Ярош розповів про свою нову політичну силу.
  Фото з відкритих джерел

  Дмитро Ярош дав інтерв’ю ЛІГА.net, в якому окреслив перші обриси своєї нової політичної сили.

  "Хлопці попросили, щоб зараз – на стадії становлення – була прив'язка до мого імені. Тобто, "Національний Рух Дмитра Яроша". Але це поки лише робоча назва".

  "Новий громадський рух матиме ширшу кадрову базу, ніж "Правий сектор", адже запит на таку силу є".

  "Ми хочемо об'єднати людей, які ще не були в політиці, які є патріотами, але вони не обов'язково націоналісти, як було в "Правому секторі". Хочемо об'єднати патріотично налаштованих націоналістів, націонал-демократів, лібералів та інших".

  "Правий сектор" - це чисто націоналістична організація, а нинішня ситуація в Україні, яку я все ж схильний змалювати в чорних тонах, вимагає загального об'єднання патріотів різних ідеологічних поглядів. Так як подальша політична сепарація суспільства, а саме цей процес ми спостерігаємо, прирікає нас на поразку. У тому числі, і у війні".

  "Лівих патріотів" не існує, але сильну правоцентристську структуру створити можна і потрібно".

  "Активно працюємо над залученням в нашу структуру людей, які пройшли війну – в тому числі, і моїх друзів з "Правого сектора" та медичної служби – "госпітальєрів". При цьому  треба не допускати співпраці з тими, хто себе заплямував".

  "В основу руху ми все одно внесемо основні постулати ідеології українського націоналізму Степана Бандери".

  "Наразі шукаємо джерела фінансування організації. У першу чергу, дуже розраховуємо на малий і середній бізнес. Для обласних осередків цього буде достатньо. При цьому вже деякі банкіри готові взяти участь в організації нового руху – причому, не тільки в якості джерел фінансування, але і як члени майбутньої команди".

  "В "Правого сектора" ніколи не було одних стабільних спонсорів – якщо говорити про фронт, то вони були, а якщо про партію, то ні".

  "Коломойського я не бачив вже, напевно, років півтора. Так що зараховувати мене до "людей Коломойського" – не варто".

  "Нам допомагав фонд Геннадія Корбана і оточення Коломойського в цілому, коли вони були при владі в Дніпропетровській області. Але допомога стосувалася лише фронту – вони, між іншим, не тільки "Правому сектору" допомагали. Давали транспорт, давали бронежилети, каски.  До речі, після того, як пішли з Дніпропетровської ОДА, допомагати не перестали".

  Теги : АТО Коломойський Дмитро Ярош Правий сектор Корбан
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів