Новий підозрюваний у справі Гандзюк є помічником депутата – Найєм

  4 Грудня, 2018 17:37
  Нардеп зазначив, що справжнє прізвище Левіна, якого генпрокурор Юрій Луценко назвав одним з ключових фігурантів справи, – Москаленко.

  Народний депутат Мустафа Найєм заявив, що новий підозрюваний в організації вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк Олексій Москаленко (Левін) є помічником депутата фракції "Радикальної партії" в Херсонській облраді Миколи Ставицького.

  Про це він повідомив на Facebook, додавши, що Москаленко знаходиться зараз в Домініканській республіці.

  За його словами, справжнє прізвище Левіна, якого генпрокурор Юрій Луценко назвав одним з ключових фігурантів справи, Москаленко. Він уродженець Херсона, йому 41 рік. Найєм каже, що Москаленко - "член відомої в області ОЗУ Москалов", який раніше разом з батьком був засуджений за серію вбивств, але вийшов по "закону Савченко".

  Однак, за інформацією Найєма, Москаленко є також помічником депутата обласної ради Миколи Ставицького, "близького до голови облради Владислава Мангера".

  "Він не одноразово був в офісі у організатора вбивства Ігоря Павловського, і за непідтвердженою інформацією, саме він на машині Миколи Ставицького приїжджав до Павловського, коли з'ясувалося, що поліція затримала виконавців", – написав Найєм.

  Нардеп вважає, що повірити, ніби Москаленко міг сам прийняти рішення про вбивство співробітника міської адміністрації, замовити його, заплатити за гроші буде складно.

  "Тим більше, з огляду на, що за дивним збігом обставин, член банди кілерів не опинився в числі перших підозрюваних у справі і якимось чином встиг сховатися від правоохоронних органів через кілька днів після вбивства", – зазначив депутат.

  Нагадаємо, генеральний прокуратур Юрій Луценко заявив, що замовників і організаторів убивства херсонської активістки Катерини Гандзюк встановлено слідством, і основна причина злочину – це конфлікт з місцевою владою.

  Теги : Мустафа Найєм Радикальна партія Катерина Гандзюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів