Новий глава Донеччини прикрився роботою в СБУ, щоб не показувати декларацію

  10 Липня, 2018 22:20
  Як стверджує Куць, у разі опублікування декларації його може вгадати ватажок "ДНР" Захарченко.

  Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць заявив, що не публікуватиме свою декларацію про доходи, адже є чинним співробітником Служби безпеки України.

  Про це повідомляють Новости Донбасса.

  Стосовно ж виявленої журналістами нерухомості, яка нібито належить його дітям, Куць сказав: "Чуткам я не вірю. Давайте відразу визначимося: якщо це особиста, то – особисте".

  При цьому Куць запевнив, що приховування інформації про майно необхідно для гарантування його особистої й безпеки його родини.

  "Поки все, що публікується [про нерухомість], – ніхто не вгадав. А якщо вгадає, то виникає питання, куди мені потім сім’ю дівати. Ви добре знаєте ставлення до мене пана Захарченка (глава угруповання "ДНР" – ред.) та інших терористів", – додав очільник Донеччини.

  Куць наголосив, що не є мільйонером, а інформацію про квартиру вартістю 4 млн гривень назвав вигадкою.

  Речник СБУ Олена Гітлянська, своєю чергою, підтвердила, що Куць є чинним співробітником спецслужби. За її словами, він був відряджений СБУ для виконання повноважень глави Донецької області й збереження на військовій службі. Гітлянська додала, що це було зроблено в рамках чинного законодавства.

  Нагадаємо, раніше журналісти з’ясували, що дітям Олександра Куця нібито подарували квартиру за 4 млн гривень, також вони є власниками будинку площею 90 кв. м та 10 соток землі під Києвом.

  Теги : СБУ донецька область е-декларації Олександр Куць
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів