Новинський про Ахметова: Найкращий партнер, якого знав у житті

  30 Жовтня, 2018 11:48
  Нардеп заявив, що ніколи не пошкодував про рішення об’єднати металургійні активи.

  Депутат-мільярдер від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський вважає олігарха Ріната Ахметова найкращим бізнес-партнером, якого знав у житті.

  Про це він розповів в інтерв’ю Українській правді.

  Новинський зазначив, що їхнє спілкування з Ахметовим почалося в 2003-2004 роках. Вони, за словами нардепа, часто проводили бізнес-переговори, адже обидва розуміли – аби мати успіх, необхідно укрупнюватися.

  Ідея об’єднати металургійні активи, яка зробила Новинського співвласником групи "Метінвест", як стверджує нардеп, виходила не від нього, тому що він розумів, що в цій справі буде молодшим партнером.

  "Він запропонував: "Давай так зробимо, це дасть стійкість нашого бізнесу, більшу безпеку, більшу незалежність від якихось катаклізмів, які відбуваються в економіці всюди". Тому ми розуміли взаємовигідність цього кроку", – наголосив Новинський.

  Стосовно ж того, чи не шкодував він про це рішення, Новинський відповів: "Ні разу не пошкодував. Я вважаю, що це був дуже правильний і своєчасний крок ... Я вважаю Ріната Ахметова найкращим партнером, якого я знав у своєму житті".

  Як відомо, Рінат Ахметов очолює рейтинг найбагатших українців. Його статки зросли відразу на 76%, або на 5,3 млрд доларів. Вадим Новинський, своєю чергою, розташувався на третій сходинці списку українських багатіїв.

  Теги : Рінат Ахметов метінвест вадим новинський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів