Нові схеми Гладковського: завод "Богдан" отримав ще півмільярда гривень від Міноборони

  1 Березня, 2019 11:50
  У 2019 році корпорація підписала нові контракти з Міністерством оборони про постачання оновлених санітарних машин.

  Голова експертної організації StateWatch Гліб Канєвський заявив, що завод компанії "Богдан Моторс", власником якого є заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, за три останні місяці отримав 510 млн гривень на виконання так званих таємних угод з Міністерством оборони в рамках державного оборонного замовлення.

  Відповідні кошти надходили з казначейського рахунку в Черкаській області на приватний рахунок "Богдан Моторс", відкритий у "Правекс-банку", написав голова експертної організації StateWatch.

  Також відомо, що невелика частка коштів була перерахована деяким приватним підрядникам. Як, наприклад, ТОВ "Богдан Індустрія", яке входить в корпорацію "Богдан". Воно отримало 20,3 млн гривень на постачання автомобiлiв Great Wall.

  За що саме сплачені гроші не вказано, проте недавно прес-служба "Богдан" повідомила, що в 2019 році корпорація підписала нові контракти з Міністерством оборони. Йдеться про постачання оновлених санітарних машин "Богдан 2251" та вантажівок "Богдан 6317" для Збройних сил України.

  На думку Канєвського, завдяки багатомільйонним контрактам між Міноборони і корпорацією "Богдан" Гладковський формує свій бізнес.

  Нагадаємо, кандидат в президенти Валентин Наливайченко заявив, що Гладковський, перебуваючи на посаді консула Сейшельських островів, здійснював корупційні оборудки.

  Теги : Міноборони РНБО Богдан Моторс Олег Гладковський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів