Нові "шатуни": в ЄС визначили, що Україна – найкорумпованіша країна Європи

  7 Грудня, 2016 10:39
  Європейці більше не вірять у чесність українців.

  Європейське спільнота вважає, що Україна є найбільш корумпованою країною в Європі.

  Про це йдеться в звіті Європейського суду аудиторів (ECA).

  У звіті аудитори розглядали ефективність допомоги Україні від Єврокомісії та Європейської зовнішньополітичної служби за 2007-2015 роки в сферах управління державними фінансами та боротьби з корупцією, і газовому секторі.

  Аудитори вважають, що після розвинення співпраці між Україною і ЄС у 2014 році, не зникли старі проблеми з корупцією та старими й новими олігархами, які погано впливають на процес реформування.

  "Україна досі вважається найбільш корумпованою країною в Європі. Олігархічні клани продовжують впливати на економіку, політику і засоби масової інформації України", - йдеться в звіті.

  Член Європейського суду аудиторів Шаболц Фазакас вважає, що зміни в системі державного управління поставили під загрозу реформи, а низький рівень заробітної плати сприяв корупції.

  Також у звіті аудитори розмістили рекомендації для України. В ECA вважають, що офіційному Києву треба робити більший акцент на управлінні державними фінансами, поліпшити умови й виплати фінансової допомоги, посилити контроль за використанням міжнародної допомоги. Також в суді радять, робити більший акцент на ефективній реалізації реформ, і почати заходи для збільшення ефективності допомоги Євросоюзу в газовому секторі.

  Теги : Євросоюз Міжнародні аудитори ECA Європейський суд аудиторів
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів