Нинішня українська влада закінчить у американській в’язниці – Ігор Бойко

  26 Грудня, 2016 14:04
  Над справою українських високопосадовців вже почали працювати слідчі органи США.

  Американський інвестор Ігор Бойко прогнозує президенту Петру Порошенку та його оточенню долю панамського диктатора Мануеля Нор’єги.

  Таке переконання бізнесмен висловив на своїй сторінці у Facebook.

  "Теперішня українська влада закінчить свій шлях так само, як і Нор’єга – в американській в’язниці. Панамського диктатора впіймали американські військові, доправили в США, і американський суд засудив його на 30 років. В першу чергу його звинувачували в здирництві, знищенні політичних конкурентів і рекеті. І вже в другу – у торгівлі наркотиками.
  Свого часу панамський диктатор також отримував гроші на проведення реформ в Панамі. А замість того просто крав ці гроші та займався здирництвом. Вам це нікого не нагадує?" – риторично запитує Бойко.

  Громадянин США переконаний, що Штати ніколи не пробачають, "коли їхні гроші цинічно крадуть". На його думку, Порошенко, який очолює корупцію і рейдерство в країні та допускає розкрадання фінансової і військової допомоги США, має всі шанси повторити долю панамського генерала.

  Ігор Бойко вказує на причини особливої уваги до Онищенка та його записів з боку ФБР та ЦРУ. Гроші, які розкрадаються в Україні, обов’язково проходять через американські кореспондентські рахунки. В такому разі вважається, що злочин скоєно на території США. Саме так було з Лазаренко, нагадує інвестор.

  За його словами, над справою українських високопосадовців вже почали працювати слідчі органи Сполучених Штатів.

  Нагадаємо, раніше Ігор Бойко, який є власником Житомирської кондитерської фабрики, заявив, що влада знищує бізнес в країні.

  Теги : США корупція Порошенко ФБР олександр онищенко ЦРУ ігор бойко рейдерство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів