Німецькі ЗМІ впевнені, що ЄС скасує візи для України

  9 Грудня, 2015 10:24
  Анонімні джерела у дипломатичних колах ЄС зазначають, що тон звіту ЄК буде позитивним, однак Києву ще доведеться попрацювати над деякими сферами.
  Фото з відкритих джерел

  Крім Туреччини, безвізовий режим з наступного року зможуть отримати також Україна та Грузія.

  Про це повідомляють німецькі ЗМІ, посилаючись на власні анонімні джерела у дипломатичних колах, зазначаючи, що "безвізовий режим розпочнеться для двох країн з середини 2016 року".

  Наголошується, що підстави для цього надасть звіт Європейської Комісії, який буде представлений 15 грудня 2015 року, і який є передумовою очікуваної згоди країн-членів ЄС на безвізовий режим.

  Зазначається, що в України та Грузії є всі підстави розраховувати на позитивний тон документу, однак "Києву ще до весни 2016 року слід попрацювати над деякими сферами, приміром, боротьбою з корупцією".

  Джерела додають, що введення безвізового режиму між ЄС та Україною з Грузією означатиме, що громадянам обох країн буде дозволено вільно перебувати на території Євросоюзу упродовж трьох місяців на кожні півроку, що, втім, ще не означає автоматичного дозволу на працевлаштування у країнах-членах ЄС.

  Нагадаємо, Міністр закордонних справ Павло Клімкін переконаний, що Україна може отримати безвізовий режим з Євросоюзом наприкінці літа - на початку осені 2016 року.

  Теги : безвізовий режим Грузія ЄС Україна
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів