Нідерланди оприлюднили звіт про розслідування катастрофи МН-17

  13 Жовтня, 2015 15:41
  Відповідальною в авіакатастрофі визнана і Україна, яка не закрила повітряний простір.

  У Нідерландах на авіабазі Гілзе-Райен голова Ради безпеки Тібе Йоустра оприлюднив для представників ЗМІ результати звіту щодо причин катастрофи Боїнга-777, які розслідувались більше року.

  Так, згідно розслідування, причиною катастрофи літака в Донецькій області Рада безпеки Нідерландів вважає запуск ракети класу "земля-повітря" з території радіусом 320 км. Розкидані на території з радіусом до 50 км уламки свідчать, що літак розпався ще в повітрі.

  Характер уражень чітко вказує і на конкретну модель ракети – 9N314М, яку використовує комплекс "Бук". Вона розірвалась у декількох метрах від лівої частини кабіни літака. Рада безпеки Нідерландів, окрім того, вважає необхідними додаткові розрахунки для визначення точки запуску ракети, що збила літак Malaysia Airlines у липні 2014 року в Донецькій області.

  Нідерландський Радбез також вважає, що Україна повинна була закрити повітряний простір, щоб запобігти авіакатастрофі в Донецькій області. Для цього було багато підстав. Майже всі оператори з різних країн літали над цією зоною, і ніхто не думав, що цивільна авіація знаходилась у небезпеці. Однак, згідно Конвенції про міжнародну цивільну авіацію, держава несе відповідальність за визначення того, чи безпечно літати над її територією.

  Теги : авіакатастрофа Боїнг-777 нідерланди звіт MH-17
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів