Кучма: Невдовзі в України має бути інший президент

  8 Травня, 2018 15:49
  Кравчук, своєю чергою, вважає, що нинішня влада різними своїми заборонами демонструє слабкість.

  Перший президент України Леонід Кравчук не задоволений тим, що наразі відбувається в країні. Він вважає, що сильна влада не має так чинити.

  Про це він заявив на прес-конференції, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Те, що відбувається зараз, мені дуже не подобається. Заборони – найбільший недолік сьогодення. Коли закривають телеканали – це ознака слабкості. Сильна влада не називає тих, хто має іншу думку, ворогами", – заявив Кравчук.

  За його словами, Україна зараз розхристана і людям важко йти на будь-які вибори. Однак, наголошує Кравчук, ці вибори потрібно провести.

  Другий президент України Леонід Кучма, говорячи про майбутні вибори, обмовився, що незабаром у країни має бути інший президент.

  "Зараз прийде новий президент, почне робити нову Конституцію. Може давайте спочатку навчимось її виконувати, а потім будемо щось змінювати", – сказав Кучма.

  Водночас, на запитання, хто може стати наступним президентом він відповів жартома: "Точно не ми!", – маючи на увазі трійку колишніх президентів, які живуть в Україні.

  Як відомо, президент Петро Порошенко навіть не проходить до другого туру виборів глави держави. Лідер "Батьківщини" Юлії Тимошенко та глава "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко отримують більшу підтримку українців, ніж чинний глава держави.

  Теги : Порошенко Леонід Кучма Петро Порошенко Леонід Кравчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів