Не лише Порошенко. "Райські" офшори мають 68 українців

  6 Грудня, 2017 07:44
  Більша частина українців-засновників офшорних фірм є керівниками або власниками українських компаній.

  У міжнародному розслідуванні щодо власників офшорних компаній на екзотичних островах фігурують 68 громадян України – 55 чоловіків та 13 жінок.

  Про це передає DW з посиланням на прес-реліз аналітичної системи YouControl.

  Так, українці є засновниками 57 офшорів.

  27 із них зареєстровані на Британських Віргінських островах, 11 – на Бермудських островах, 7 – на Мальті, 4 – на острові Мен, 3 – на Кайманових островах, 3 – на Сейшельських островах,  по 1 – у Великобританії та на острові Джерсі.

  Дві третини українців-засновників офшорів виявилися керівниками або власниками українських компаній, що працюють в аграрному, фінансово-інвестиційному, фармакологічному, транспортному, енергетичному та ІТ-секторі.

  Нагадаємо, на початку листопада 400 журналістів із 67 країн одночасно опублікували викривальні матеріали про офшори та фінансові махінації політиків і чиновників різного рівня в рамках проекту Paradise Papers або "Документи з райських островів".

  У так званих "райських документах" фігурує офшор президента Петра Порошенка. На основі нових даних журналісти припускають, що Порошенко створив офшор не для того, аби передати "Рошен" у "сліпий траст", а щоб мінімізувати податки.

  Теги : Порошенко Рошен Roshen Петро Порошенко офшори панамські документи офшорний скандал
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів