НАЗК звернулось до суду через виписування мером Броварів собі премій

  17 Квiтня, 2018 10:48
  Агентство направило до суду 14 адмінпротоколів щодо правопорушень Ігоря Сапожка.

  Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 14 протоколів щодо мера Броварів Ігоря Сапожка за виписування собі премій.

  НАЗК помітило у діях мера Броварів порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, повідомляють у прес-службі Агентства.

  За інформацією антикорупційного органу, Сапожко не повідомив НАЗК, підписавши розпорядження про встановлення надбавок до посадового окладу мера Броварів.

  У прес-службі Агентства зазначається, що неповідомлення особою про наявність у неї реального конфлікту інтересів тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

  Водночас вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  НагадаємоНаціональне агентство з питань запобігання корупції судиться з колишньою працівницею Агентства Ганною Соломатіною, аби вона спростувала інформацію, озвучену нею на брифінгу, щодо махінацій в антикорупційному органі.

  Теги : корупція НАЗК Бровари премія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів