НАЗК з Мін'юстом завели боротьбу з корупцією в глухий кут

  25 Листопада, 2016 10:18
  Відомство Петренка відхилило розроблений агенством порядок перевірки е-декларацій.

  Міністерство юстиції не погодило розроблений Національним агентством з питань запобігання корупції порядок перевірки електронних декларацій через виявлені в ньому "численні порушення" і повернуло на доопрацювання.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

  Зокрема, у відомстві наголошують, що передбачена порядком можливість одноосібного прийняття рішення членом комісії суперечить приниципу колегіальності, покладеній в основу роботи агенства.
   
  За словами ж заступника голови НАЗК Руслана Радецького, Мін'юст відмовив в реєстрації розробленого агенством Порядку перевірки e-декларацій безпідставно. 

  "Міністерство юстиції в гонитві за піаром сказало неправду, звинувачуючи агентство в тому, що фахівців міністерства не залучили до розробки проектів Порядків", - наголосив Радецький.

  Чиновник стверджує що напочатку листопада Національне агентство проводило публічне обговорення проектів Порядків, на якому були присутні, в тому числі керівники Міністерства юстиції. Під час професійної дискусії жодних зауважень не було озвучено. Вони з'явились лише зараз.

  Теги : міністерство юстиції НАЗК електронне декларування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів