НАЗК приписує Лещенку подарунок у 1,8 млн грн

  1 Грудня, 2016 13:59
  Агенство намагається доскіпатися до нардепа через його сумнозвісну квартиру.

  Національне агентство з питань запобігання корупції виявило в придбанні столичної квартири за 7,5 млн грн (пл. 192 кв. м) нардепом Сергієм Лещенком ознаки адміністративного правопорушення.

  Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

  Там зазначили, що при купівлі квартири Лещенко одержав подарунок у вигляді знижки в 1,8 млн грн на вартість квартири, яку було надано забудовником.

  У НАЗК кажуть, що на момент придбання нерухомості Лещенко був народним депутатом і на нього поширюється закон "Про запобігання корупції". Подарунок же у понад тисячу разів перевищиє мінімальну заробітну плату.

  Таке порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків карається накладенням штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією подарунка.

  На Лещенка склали протокол про адмінпорушення і повідомили, що той відмовився ознайомлюватися з ним без свого адвоката та відеофіксації.

  Сам же нардеп на своїй сторінці у Facebook спростував свою відмову ознайомлюватися з протоком, оскільки його було запрошено в НАЗК зовсім на інше.

  Також Лещенко висловив здивування приписаному йому подарунку у майже 2 млн грн. Він стверджує, що жодних знижок не отримував. Він, так, як і інші покупці, купив квартиру дешевше.

  І додав, що жодного дня не працював на державній службі та не сидів на бюджетних коштах.

  "На відміну від інших, оформив майно на себе, а не на бабусю або бухгалтершу. Я не проти, щоб перевірку почали з мене, але хотів би, щоб так само перевірили схеми Кононенка, вплив на прокуратуру та суди Грановського, квартири Луценка, декларацію Матіоса тощо. Але ви знаєте краще за мене - їм нічого не буде. А я ще поборюся" - наголосив нардеп.

  Нагадаємо, ГПУ розслідує справу про "незаконне збагачення" народного депутата Сергія Лещенка. Суд надав доступ слідству до рахунків нардепа та його матері.

  Теги : сергій лещенко нерухомість НАЗК
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів