НАЗК погрожує карати за жарти в електронних деклараціях

  31 Жовтня, 2016 18:39
  Жартівників каратимуть штрафами та кримінальною відповідальністю.

  За вказування в електронних деклараціях недостовірних даних чи жартів чиновників та депутатів будуть притягувати до адміністративної відповідальності.

  Про це на брифінгу повідомив заступник голови Нацагентства з питань запобігання корупції Руслан Радецький, передає кореспондент UA1.

  Представник НАЗК попросив чиновників більш відповідально заповнювати електронні декларації, оскільки, згідно із законодавством, за жарти та недостовірність введених данних передбачається
  адміністративна відповідальність.

  За словами Редецького, наразі у чиновників та депутатів є всього лише тиждень на виправлення невідповідностей, після якого слідуватимуть покарання.

  Також заступник голови НАЗК додав, що за несвоєчасне подання декларації без поважних причин штраф складатиме від 850 до 1,7 тис. грн. Якщо чиновник не повідомить про відкриття валютних рахунків чи суттєву зміну майнового стану, то з нього стягнуть від 1,7 тис. до 3,4 тис. гривень.

  За приховування статків до 345 тис. грн, штраф складе від 17 тис. до 43 тис. гривень. Якщо приховані статки складатимуть суму більше, то відповідальність з адміністративної перейде у кримінальну площину і порушника чекатиме або штраф від 43 тис. до 51 тис. гривень або позбавлення волі, терміном на два роки.

  Теги : декларація НАЗК електронне декларування е-декларування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів