НАЗК не знайшло криміналу в деклараціях Луценка та Петренка

  10 Серпня, 2018 20:08
  Не зафіксовано порушень також і звітах про доходи Насалика, Нищука й Кубіва.

  Національне агентство з питань запобігання корупції не знайшло грубих порушень у деклараціях про доходи за 2017 рік у чотирьох міністрів і генерального прокурора України Юрія Луценка.

  Про це повідомляє Українська правда, посилаючись на прес-службу НАЗК.

  Йдеться про декларації за 2017 рік міністра економічного розвитку і торгівлі – першого віце-прем’єр-міністра – Степана Кубіва, міністра енергетики та вугільної промисловості – Ігоря Насалика, міністра культури – Євгена Нищука, міністра юстиції – Павла Петренка.

  Стосовно ж Юрія Луценка, то було перевірено кілька його декларацій – за 2015-2017 роки.

  У перевірених деклараціях Нацагентство не виявило порушень, які тягнуть на адміністративну чи кримінальну відповідальність. Як стверджують у відомстві, у деяких деклараціях були певні дрібні недоречності, а у деяких порушень взагалі не було.

  Крім того, НАЗК також завершило перевірку декларацій народного депутата із групи "Партія "Відродження" Дмитра Святаша та ще трьох суддів.

  Нагадаємо, голова правління State watch, експерт групи "Антикорупційна реформа" Реанімаційного пакету реформ Гліб Канєвський заявив, що НАЗК зробило позитивні висновки щодо декларації президента Петра Порошенка, не провівши повної перевірки.

  Теги : Павло Петренко Степан Кубів Юрій Луценко НАЗК Насалик євген нищук е-декларації
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів