НАЗК не визначилось з відповідальним за безпеку е-декларування

  18 Серпня, 2016 16:56
  Глава Нацагентства не знає, хто стежив за розробкою та запуском системи електронного декларування.

  У четвер, 18 серпня, під час спільного засідання парламентських комітетів, глава Національного агентства із запобігання корупції Наталія Корчак не змогла чітко відповісти на запитання позафракційного депутата Борислава Берези, хто з членів НАЗК був відповідальним за виконання вимог Держспецзв’язку, а також за дотримання критеріїв безпеки е-декларування.

  Про це передає кореспондент UA1.   

  На вимогу нардепа "під стенограму" назвати ім’я відповідального Корчак відповіла, що ніхто з членів агентства не брав участі у розробці технічного завдання, але підпис на документі розробленої системи поставив один членів НАЗК Руслан Радецький.

  "У нас є людина, яка є відповідальною за напрямок електронного декларування, – Руслан Радецький. Але він лише брав участь в комісії з оцінки якості системи, яка проводилась в рамках проекту ПРООН та "Міранди", а НАЗК ніякого юридичного відношення не має", – сказала Корчак.

  Як повідомлялось раніше, наразі в Єдиному державному реєстрі декларацій Національного агентства з питань запобігання корупції вже зареєстровано перші е-декларації про доходи українських чиновників, попри роботу системи у тестовому режимі.

  Нагадаємо, народний депутат Єгор Соболєв пообіцяв з особливою прискіпливістю перевіряти перших декларантів.

  Теги : борислав береза НАЗК Наталія Корчак е-декларування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів