НАЗК дозволило топ-чиновникам таємно підправити декларації

  6 Березня, 2017 15:51
  Серед тих, кого відомство Корчак убезпечило від криміналу, – син президента Петра Порошенка.

  Національне агентство із запобігання корупції наприкінці грудня 2016 року ухвалило рішення, яким дозволило декларантам внести зміни до раніше поданих документів й уникнути кримінальної відповідальності за приховування даних.

  Як передає "Главком", відповідне рішення було прийнято відомством Наталії Корчак таємно під грифом "для службового користування".

  Ексклюзивне право виправити свою неправдиву декларацію отримали 289 чиновників різних рівнів. Зокрема, декілька народних депутатів, наприклад син президента Олексій Порошенко, співробітники Генеральної прокуратури, НАБУ, судді, представники влади у регіонах.

  Як зазначається, список навмисно розтягнули до трьох сотень, щоб відвернути увагу від головних "бенефіціарів" цього рішення – прокурорів, суддів та інших чиновників, яким за приховування доходів загрожувала кримінальна відповідальність.

  Один із найяскравіших прикладів – "виправлена декларація", яку подав начальник відділу нагляду за додержанням законів у місцях попереднього ув’язнення ГПУ Анатолій Яковенко. Фірми своєї дружини він вніс у декларацію на початку лютого під тиском ЗМІ.

  Син президента Петра Порошенка, нардеп від БПП Олексій Порошенко дописав у декларацію депозит в "Райффайзен банку Аваль" на 31,5 тис. гривень.

  Нардеп Артем Вітко (Радикальна партія) вніс до декларації 1,5 млн гривень накопичень.

  Суддя Господарського суду Києва Вікторія Джарти додала в декларацію фірму чоловіка "ЗНВКІФ "Валорес".

  Начальник сектору департаменту поліції охорони Сергій Вовк спочатку не вказав житловий будинок під Києвом площею 241 кв м, записаний на його дружину. Також раніше ним не згадувалася квартира на 41 кв. м у Петропавлівському та земельна ділянка у цьому селі.

  Теги : декларація про доходи НАЗК Наталія Корчак е-декларації
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів