НАЗК дозволило Порошенку не декларувати іспанську віллу

  30 Листопада, 2016 13:10
  У Нацагентстві з питань запобігання корупції кардинально змінили думку про віллу Порошенка.

  Заступник керівника НАЗК Руслан Радецький кардинально змінив свою позицію щодо обов'язку Петра Порошенка декларувати іспанську віллу.

  Про це повідомляє "Радіо Свобода", зазначаючи, що "АП доводила журналістам програми "Схеми", що президент не повинен був декларувати віллу, адже зазначив володіння компанією, якій вона належала", при тому, що в НАЗК спочатку заявили протилежне.

  Так, раніше Радецький без прив'язки до президента заявив, що "декларант зобов'язаний вказати все майно, що належить йому – через юридичну особу чи як фізичній особі", наголосивши при цьому, що "невнесення вілли у розділ нерухомість, навіть якщо вона оформлена на фірму, свідчить про неповність та неправильність заповнення декларації, на що агентство звертатиме увагу".

  Однак пізніше – після того, як публікація розслідування про іспанську віллу Порошенка – викликала резонанс, Радецький, відповідаючи на уточнювальний запит від "Радіо Свобода", заявив, що "поки Порошенко та члени його родини не використовують згадану власність для отримання прибутку і юридична особа-власник майна розпоряджається нею самостійно, ця власність не є суб'єктом для електронного декларування".

  Теги : Порошенко НАЗК електронне декларування руслан радецький
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів