Найвищий цинізм: Єршов зробив собі статус учасника АТО, щоб уникнути люстрації

  21 Травня, 2015 13:53
  Оскільки Олександр Єршов працював за Януковича керівником Харківської ДАІ, він підлягав люстрації. Однак він знайшов спосіб, як цього уникнути.

  У справі скандального керівника ДАІ Олександра Єршова, якого нещодавно було звільнено через журналістське розслідування про його "красиве життя", розкриваються все нові факти. Як виявилось, щоб уникнути люстрації, головний "даішник" отримав собі статус учасника АТО.

  Про це в ефірі телеканалу "24" повідомила журналістка, один із авторів розслідування Наталія Седлецька.

  За її словами, Олександр Єршов підпадав під люстрацію, адже за часів Януковича 2 роки працював на посаді керівника Харківської ДАІ. Однак, щоб не бути люстрованим, Єршов вдався до найвищого цинізму – отримав статус учасника АТО.

  Також Седлецька розповіла, що після оприлюднення розслідування в базі даних відбувається "просто якась чорна магія". Так, коли на момент виходу матеріалу на публіку один із автомобілів Єршових був зареєстрований на матір дружини головного "даїшника", то після виходу - державні номери вже були перереєстровані не на Ленд Крузер, а на Пассат, і фігурує зовсім інша людина. "Потрібно було Єршова відсторонити від можливості доступу до будь-якої службової документації" – заявила журналістка.

  Вона прокоментувала і заяву дочки Олександра Єршова про те, що та сама заробляє собі на життя бізнесом ательє, а елітні авто подарував їй колишній чоловік. "Я не вірю в те, що це ательє може забезпечити розкішний спосіб життя усій сім'ї та найближчим родичам дружини Єршова" – відзначила Седлецька. 

  Теги : люстрація Олександр Єршов статус учасника АТО
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів