Найсильніші армії світу – рейтинг

  18 Травня, 2015 12:33
  Американські військові експерти оприлюднили рейтинг 10 найпотужніших збройних сил планети. України серед них немає.

  Перші місця у десятці найсильніших займають армії США, Російської Федерації та Китаю, йдеться у публікації на сторінці групи We Are The Mighty.

  США, які очолюють топ-10, залишили позаду всі інші країни за оцінкою використання військово-повітряних сил та флоту, а також за обсягом коштів, що йдуть на ОПК – 577 млрд доларів на рік. І лишень за кількістю особового складу поступилися Китаю.

  На другому місці – Російська Федерація, переваги якої полягають у бронетанковій техніці та військово-морському флоті. За кількістю військовослужбовців Росія зайняла четверте місце, однак при цьому експерти підкреслюють, що йдеться про солдатів строкової служби. Поряд з тим, витрати на оборону становлять всього 60 млрд доларів на рік.

  За бюджетом Росію значно випереджає Китай145 млрд доларів. Також китайці попереду усієї планети за кількістю військовослужбовців і другі за кількістю танків. Парк військових літаків Китаю є третім за величиною у світі. Загальна оцінка - третє місце в рейтингу.

  У першу п’ятірку увійшли також Індія (розвинута оборонна промисловість; великий особовий склад ЗС) та Великобританія (53 млрд доларів оборонного бюджету; потужний флот).

  Шосте-десяте місця займають, відповідно, Франція, Південна Корея, Німеччина, Японія та Туреччина.

  Теги : рейтинг збройні сили
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів