Найєм розкрив деталі та імена учасників таємного плану Ахметова

  24 Квiтня, 2015 18:21
  Депутат наполягає на правдивості плану компанії ДТЕК зі збереження монополії в енергетичній галузі й публікує його подробиці.
  file.liga.net

  Народний депутат Мустафа Найєм опублікував подробиці плану "Фортеця", а також прізвища та посади всіх керівників компанії Ріната Ахметова ДТЕК, причетних до створення цього плану та його реалізації.

  Відповідні документи він виклав у своєму блозі.

  Він зазначив, що судячи з подій, що уже відбулися, реалізація цього плану відстає від намічених термінів десь на місяць. Дедлайни зірвані за кількома напрямами, зокрема там, де були потрібні судові рішення, а також рішення державних органів.

  Також наводяться етапи проекту щодо проведення акції профспілки вугільників та енергетиків під стінами парламенту. У документі зазначено, що це завдання вже виконане.

  До того ж зазначено, що триває активна робота щодо відставки міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина. Зокрема, у Верховній Раді організовано збір підписів і готується його відставка за підтримки ставленика "Радикальної партії Олега Ляшка" віце-прем’єра Валерія Вощевського.

  Насамкінець Найєм звернувся до генерального прокурора Віктора Шокіна і глави СБУ Валентина Наливайченка з проханням провести перевірку викладених фактів. Зокрема, щодо причетності названих у цьому тексті осіб до тиску на чиновників державних органів, а також до фінансування та організації масових акцій протесту, щоб захистити комерційні інтереси компанії ДТЕК.

  Теги : Мустафа Найєм ДТЕК Рінат Ахметов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів