Найєм: Ахметов на акціях з шахтарями намагається шантажувати владу

  24 Квiтня, 2015 09:09
  Народний депутат Мустафа Найєм вважає акції "обурених" шахтарів у центрі Києва політичними іграми з боку донедавна найвпливовішого олігарха в Україні.
  Фото: ipukr.com

  З'їзд в Київ шахтарських профспілок з вимогами про відставку голови Міненерго та атаками на владу з боку енергетичної галузі – план Ріната Ахметова по збереженню монополії в цьому секторі економіки. Про це повідомив Найєм у своєму блозі на "Українській правді".

  Нардеп розповів, що має детальний опис дій компанії ДТЕК, яка належить Ахметову, щодо запобігання реформування ринку електроенергетики. План-документ під назвою "Крєпость" вже почав реалізовуватись менеджерами донецького олігарха.

  "Документ складається з чотирьох модулів, що описують стратегію щодо захисту інтересів ДТЕК і тактичні кроки в період з січня по травень поточного року. Дедлайни деяких заходів, наведених у документі, заплановані на липень-серпень. Між тим, велика частина заходів уже повинні бути виконані", – заявив Найєм.


  Фото: "Українська правда". Мустафа Найєм  Фото: "Українська правда". Мустафа Найєм


  Представник правлячої коаліції зазначив, що вже направив до СБУ, ГПУ та МВС запити з проханням перевірити причетність менеджерів Ахметова до акцій протесту в Києві і тиску на чиновників.

  Найєм повідомив, що компанія ДТЕК застосовує подібний тиск на владу в основному через свої зобов'язання перед валютними кредиторами. Статус монополіста дозволяє Ахметову диктувати на енергоринку свою ціну за вугілля для ТЕС, але реформування цієї галузі забере даний статус у ДТЕК. За інформацією Найєма у компанії є валютні кредити, які виросли через підвищення курсу і шахтарі в центрі Києва, думаючи, що вибивають собі зарплату, насправді намагаються допомогти Ахметову зазнавати менших збитків.

  Нагадаємо, що вчора шахтарі пікетували будівлю уряду і вимагали проведення реформ вугільної промисловості.

  Теги : Мустафа Найєм ДТЕК Рінат Ахметов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів