Найєм: Ситника і Холодницького можуть зробити підозрюваними

  16 Серпня, 2016 08:48
  На думку політика, проти НАБУ, як незалежного правоохоронного органу, ведеться системна боротьба.

  Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) стало об'єктом системних нападок, оскільки низка осіб не зацікавлені у появі першого правоохоронного органу, який не залежить ні від політиків, ні від парламенту, ні від президента.

  Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат Мустафа Найєм.

  "Боротьба проти НАБУ ведеться системна. Я думаю, не всі відрізняють НАБУ від ГПУ або СБУ. Дуже проста різниця. Главу СБУ і генпрокурора призначають політики. НАБУ – це перший в нашій історії правоохоронний орган, голову якого вибирали на незалежному конкурсі і, по суті , ця людина не несе жодної політичної відповідальності ні перед ким і жодних зобов'язань у неї немає. І незалежність цього органу робить його білою вороною, як і антикорупційного прокурора. По суті, в країні йде війна проти того, щоб з'явився перший правоохоронний орган, який не залежить ні від політиків, ні від парламенту, ні від президента", – підкреслив Найєм.

  Свідченням цього нардеп від БПП вважає ситуацію, що склалася навколо справи Онищенко, коли розслідування стикається з різного роду перешкодами. Зокрема, Найєм вказує на повністю керований суд, публічні атаки, затримання співробітників НАБУ.

  Політик упевнений, що Антикорупційне бюро намагатимуться знищити за допомогою порушення кримінальних справ проти слідчих і детективів. Окремо Найєм звернув увагу на можливість виникнення підозр щодо Ситника і Холодницького.

  Нагадаємо, раніше ГПУ звинуватила НАБУ в протиправному прослуховуванні, після чого слідчі прокуратури, порушуючи закон та застосовуючи силу, утримували співробітників Антикорупційного бюро протягом 11 годин.

  Теги : Мустафа Найєм ГПУ Артем Ситник НАБУ спеціалізована антикорупційна прокуратура Назар Холодницький
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів