Найєм просуває вигідний корупціонерам законопроект – Соболєв

  27 Вересня, 2016 16:55
  Зареєстрований у Раді документ створює нові можливості для уникнення належного заповнення е-декларацій.

  Народний депутат Мустафа Найєм зареєстрував законопроект, який нівелює процес декларування та унеможливлює належну роботу НАБУ.

  Про це у своєму Facebook заявив народний депутат Єгор Соболєв.

  Нардеп звертає увагу, що зміна визначення близьких осіб, яка пропонується законопроектом, сприятиме приховуванню статків корупціонерами.

  "В документі, зокрема, змінюється визначення близьких осіб. Додається вимога проживати з ними 183 дня на рік. Це відверте шахрайство, яке ставить нездійсненну вимогу перед детективами НАБУ, яким підслідні справи про незаконне збагачення. Тепер і "прокурор АТО" Кулик, і голова Національної комісії з регулювання енергетики Вовк, у чиїх коханих в останні два роки з`явилося багатомільйонне майно, зможуть легко сказати: "А я прожив зі своєю дівчиною 182 дня минулого року. Спробуйте довести зворотнє" – зазначає Соболєв.

  Політик переконаний, що наразі не можна ані зменшувати обсяг інформації, яку посадовець повинен внести до декларації, ані скасовувати вимогу пояснити походження всього майна. "Хай нинішнє законодавство запрацює; хай почнуться справи про незаконне збагачення, а далі подивимося, що варто поміняти в законі", – наголошує нардеп.

  За словами Соболєва, напередодні він підходив до Найєма з проханням утриматися від подання будь-яких змін до законодавства про декларації, однак законопроект все ж було зареєстровано.

  Єгор Соболєв звертається до співавторів закону із закликом негайно його відкликати. "Не давайте пас клептократії", – зазначає нардеп у кінці свого звернення.

  Теги : Мустафа Найєм декларація законопроект єгор соболєв е-декларування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів