Найєм: Влада фактично здала окуповані території

  15 Березня, 2017 16:58
  Влада за три роки не змогла створити стратегію повернення окупованих територій.

  Діюча влада несе відповідальність за фактичну втрату окупованих територій Донбасу.

  Про це написав народний депутат Мустафа Найєм на Facebook.

  "Відповідальність за все це несуть ті, хто три роки не могли знайти в собі сміливість говорити з людьми прямо, переконувати і пояснювати природу взаємин з неконтрольованими територіями (ред.). Хто два з половиною місяці не приймали рішення і не змогли відокремити інтереси олігархів, які так чи інакше були замішані в блокаді, від реальних настроїв людей. Кому простіше було влаштовувати міжсобойчик, пити чай в високих кабінетах, а не виходити до людей і пояснювати", – зазначив Найєм.

  На думку нардепа, призупинення торгівлі з окупованими територіями – це фактично початок повної втрати окупованих територій. Після такого рішення куратори з Кремля будуть займатися відновленням діяльності підприємств та інфраструктури. Для них це вже буде не просто територія, а актив, який приносить дохід.

  Найєм підкреслив, що три роки влада не хотіла признавати окупацію Донбасу на законодавчому рівні.

  "Весь цей час система продовжула утримувати на плаву компанії Ріната Ахметова за рахунок людей – за формулою Ротердам +. Торгівля з Кримом триває в рамках ганебної вільної економічної зони, якою активно користуються всі ті ж олігархи Рінат Ахметов і Дмитро Фірташ (ред.)", – додав Найєм.

  За словами нардепа, за цей час питання війни, честь і гідності військових сил, реформи поліції було делегітимізовано і зведено до дрібного торгашества.

  Раніше повідомлялося, що всі вантажні перевезення в лінії розмежування в зоні АТО перекрито.

  Теги : Мустафа Найєм Донбас блокада донбасу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів