Наступник Насірова у ДФС "кришував" на Вінниччині "горіхову мафію"

  3 Березня, 2017 17:12
  Справу проти Продана було закрито відразу ж після його переведення з Вінниці на посаду заступника глави ДФС.

  Призначений замість Романа Насірова тимчасовим виконувачем обов’язків глави Державної фіскальної служби Мирослав Продан раніше проходив у кримінальній справі щодо "горіхової мафії", котру закрили відразу після того, як його було підвищено на посаді.

  Про це журналіст Наталя Седлецька написала на своїй сторінці у Facebook.

  Вона зазначила, що цей факт з’ясувався влітку 2016 року, коли Продана було переведено з Вінниці на посаду заступника глави ДФС. Прокуратура тоді розслідувала, як вінницькі податківці на чолі з Проданом "кришують" так звану "горіхову мафію".

  За словами Седлецької, коли 13 липня минулого року у Продана брали інтерв’ю в центральному офісі ДФС, де він уже обживав новий кабінет, запитували й про кримінальну справу. Запитання ті йому явно не подобалися.

  А того ж дня ввечері Продан скинув журналістам на пошту витяги з Єдиного реєстру досудових розслідувань про те, що прокуратура Вінниччини закрила справу щодо нього. Рішення про її закриття датовано тим же днем, що й запис інтерв’ю - 13 липня 2016-го.

  Нагадаємо, раніше лідер партії "Рух нових сил" Михайло Саакашвілі розкритикував Кабмін за призначення Мирослава Продана, котрий належить до "вузького клану з Вінниці", тимчасовим керівником ДФС.

  Теги : ДФС Мирослав Продан горіхи
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів