Насіров працює над проектом нової Конституції України

  3 Серпня, 2018 08:43
  Також фігурант справи про корупцію вважає, що Україні потрібні новий Митний і Податковий кодекси.

  Колишній голова Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що працює над проектом нової Конституції України.

  Про це він сказав в ефірі телеканалу ZIK.

  На думку Насірова, не варто виправляти стару Конституцію, а потрібен новий документ. "Я навіть працюю над проектом нової Конституції і в мене також є однодумці, які підтримують, що потрібен новий документ", – зазначив екс-фіскал.

  Він вважає, що нинішня Конституція дуже гарно "відпрацювала" якийсь час, але наразі виникає багато питань, яка ж насправді форма правління в державі. Тому, певен Насіров, потрібно закласти основи новому праву та правилам, за якими мають жити українці.  "На сьогоднішній день в Україні краще працювала б модель США із сильною президентською владою. І це би дуже гарно відпрацювало наступні десять років. А потім можна було б подумати, чи ми готові до більшої демократії – канцлерів, прем’єр-міністрів й таке інше", – зазначив Насіров.

  Крім того, екс-глава ДФС додав, що ухвалений Кримінально-процесуальний кодекс України фактично є незаконним і його треба виправити або ухвалити абсолютно новий. Попрацювати також варто, на думку Насірова, й над Митним кодексом.

  Нагадаємо, підозрюваний у заподіянні 2 млрд гривень збитків державі екс-глава ДФС Роман Насіров напередодні заявив, що має намір балотуватися у президенти України.

  Теги : Конституція митний кодекс кримінальний кодекс насіров
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів