Насіров наполягає, що є легітимним головою ДФС

  28 Грудня, 2018 11:26
  Суд, за словами Романа Насірова, не зобов’язував уряд окремо приймати розпорядження про його поновлення на посаді.

  Поновлений судом на посаді голови Державної фіскальної служби (ДФС) Роман Насіров заявив, що є законним очільником відомства й уже розпочав виконання посадових повноважень.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Виконуючи рішення суду, я, Насіров Роман Михайлович, вчора приступив до здійснення повноважень Голови Державної Фіскальної Служби України, про що в установленому законом порядку був виданий наказ. Таким чином, з 27 грудня 2018 року я на законних підставах обіймаю посаду Голови ДФС України", – заявив Насіров.

  За його словами, рішення суду щодо його поновлення на посаді є обов’язковим до виконання, а будь які посилання окремих осіб про те, що для цього необхідно розпорядження Кабінету міністрів України, є неправомірними.

  Насіров стверджує, що надав Кабміну і ДФС усі необхідні документи. При цьому він зауважив, що суд не зобов’язував ні уряд, ні будь-який інший державний орган окремо приймати розпорядження про його поновлення.

  Нагадаємо, 27 грудня Роман Насіров підписав указ, згідно з яким він приступив до виконання обов’язків голови Державної фіскальної служби. У ДФС же заявили, що відповідний указ, підписаний самим Насіровим, є неправомірним.

  Теги : ДФС Кабмін насіров
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів